Lokal użytkowy 80 m2, Śródmieście, Gorzów Wielkopolski

Lokal użytkowy 80 m2, Śródmieście, Gorzów Wielkopolski

Lokal użytkowy 80 m2, Śródmieście, Gorzów Wielkopolski

66-400 Gorzów Wielkopolski, 30 Stycznia 12

Dzierżawa / Wynajem

3,000PLN

  • 01
  • 02
  • 03
  • 05
  • 04
  • 06
  • 07

ID Nieruchomości :

 TPN-4877-property

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Powierzchnia

80

Rok budowy

1896

Opis

Gorzów Wielkopolski – Nowe Miasto, Śródmieście – ul. 30 Stycznia – 80 m2

Nieruchomość: Proponujemy Państwu wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 80 m2, położonego na parterze w dwupiętrowej kamienicy. W skład nieruchomości wchodzą cztery pomieszczenia: sala sprzedażowa 25 m2 położona na poziomie parteru oraz 2 pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 40 m2 wraz zapleczem socjalno-magazynowym i WC o powierzchni 15 m2 zlokalizowane na niskim parterze, ale z zachowaną wysokością pomieszczeń i standardem. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy.

Stan lokalu: Dobry, lokal w trakcie remontu. Wymieniona, nowa, drewniana witryna frontowa z szybami antywłamaniowymi, wejście bezpośrednio od ulicy. Wymieniona instalacja elektryczna, centralnego ogrzewania i kanalizacyjna. Na podłodze sali sprzedażowej ogrzewanie podłogowe, ściany w gładziach. Centralne ogrzewanie miejskie, typu KAWKA. Dwustronna ekspozycja: północno-wschodnia.

Lokal nadaje się do wielu typów działalności. Nieruchomość wyposażona w instalację alarmową.

Stan budynku: Budynek w części frontowej, w stanie dobrym wizualnie i technicznie. Do remontu.

Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie Kwadratu, przy spokojnej bocznej ulicy. Umiejscowienie nieruchomości umożliwia łatwy dostęp do wszelkiego typu infrastruktury i usług. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, punkty handlowo-usługowe, gorzowski Kwadrat, placówki użyteczności publicznej a także przystanki komunikacji miejskiej, umożliwiające bezproblemowe dotarcie do wybranej części Gorzowa Wielkopolskiego.

Na terenie Nowego Miasta znajduje się wiele ciekawych historycznie, kulturowo i turystycznie miejsc oraz liczne galerie, kawiarnie i puby, a także urokliwe tereny rekreacyjne: Park Róż i Park Siemiradzkiego, ścieżka rowerowa wzdłuż Kłodawki. Wszystko to sprawia, że obszar Nowego Miasta staje się jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Komunikacja miejska: 1 minuta pieszo do przystanku tramwajowego „Chrobrego” i autobusowego „Kos. Gdyńskich”. Bardzo dobry dojazd do każdej części miasta.

Cena: 3000 zł + media według zużycia.

Lokalizacja na Mapie

Podobne Nieruchomości

Dodaj komentarz